מיומנו של תינוק

  1. יצאתי לעולם! סוף סוף אחרי 9 חודשים חיכיתי לרגע הזה.... היה לא קל לצאת, צפוף ולוחץ.. כשיצאתי נבהלתי. בכל זאת, לא כל יום נולדים. אימא בלי לחשוב פעמיים לקחה בעצמה כמה טיפות רסקיו ונתנה גם לי איזו טיפה, ככה שלא אדאג.. שאני אדע שאני בידיים טובות עכשיו. מזל טוב לנו.


  2. אני בן חודשיים ואימא רוצה ללכת איתי לסידורים. לא נסיעות ארוכות. 5-15 דק' לכיוון. אבל אני לא אוהב. קשה לי להסביר למה.. יכול להיות שאני לא רגיל לשבת והסלקל הזה לא משהו שאני רגיל אליו או שלפעמים אני קצת עייף וטיפה רעב ובכלל לשבת נגד כיוון הנסיעה ולראות מהחלון את הכל זז והשמש מסנוורת מהחלון האחורי ואין מי שירגיע אותי ואם כשכבר מישהו יושב איתי אסור לו להרים אותי בידיים... אוף. פשוט לא אוהב לנסוע. 
    אז אימא למדה לשים בתיק שלה בקבוק של רסקיו. היא מטפטפת לי בפה או על המוצץ ואני מחזיק מעמד רוב אם לא כל הנסיעה. זה מרגיע אותי ומשכיח את מה שמציק. לפעמים אני אפילו נרדם. תגידו גם לאימא שלכם לשים בתיק בקבוק לשעת הצורך. נסיעה טובה ובטוחה ...

  3.  אוי הגזים האלו... לא יכולנו לצאת החוצה כשהבטן שלנו פחות רגישה? כבר שלושה חודשים שאני סובל ועוד לא רואה את הסוף.. כאבי בטן וגזים.. ואימא לוקחת מורחת, מלטפת, מעסה,  מערסלת, לא אוכלת מה היא לא מנסה... אז היא הכינה לי בקבוקון חמוד של פרחי באך שאני והיא מקבלים ממנו טיפות מדי יום ומעסה לי את כף הרגל... כן כן כבר שלושה חודשים שאני מקבל טיפולי רפלקסולוגיה J טוב רק כמה דק ביום, אבל זה גם נחשב, לי זה מספיק. גם ככה אני מדוגדג... זה עוזר לי קצת, מפחית את הכאבים, גורם לי לעשות קקי אם לא עשיתי כמה זמן. עוד מעט זה יעבור אימא, אבל קחי בחשבון שאז יבוא משהו חדש... 

  4.  גיל 4 חודשים... הכל נהיה יותר מעניין, אז למה לישון בכלל? פתאום אני לא רוצה ללכת לישון, מספיק לי חצי שעה לסגור עיניים. בלילה אני קם יותר מלפני כן, קשה לי הרבה יותר להירדם. אימא אומרת שאני צריך לישון יותר ממה שאני ישן עכשיו, הכינה לי בקבוקון פרחי באך שהיא ואני מקבלים ממנו טיפות ועושה מה שעשינו עד עכשיו בערב: אמבטיה, עיסוי, אוכל, קוראים ספר, שרים שיר, אומרים לילה טוב לכולם ולישון. זה לוקח לי קצת זמן אבל בגדול יותר קל לי להירדם ואני מצליח לישון קצת יותר, או שאימא עוזרת לי ומחזירה אותי לישון, אני גמור לגמרי, שלא תבינו, פשוט לא מצליח להגיע לשינה העמוקה הזו שאני כל כך אוהב.. ועדיין כל כך מסקרן אותי מה שקורה מחוץ למיטה הזו בזמן שאני עוצם את העיניים... לילה טוב.

 

חזור